• De Director Zbor
  • In Comunicate de Presa
  • Postat la 10 Ianuarie 2019

Date de contact pentru informaţii referitoare la cursuri

AEROCLUB ADRESA E-MAIL NR.TELEFON
Arad arad@aeroclubulromaniei.ro 0726 678 534
Baia Mare baiamare@aeroclubulromaniei.ro 0726 678 535 / 0744 239 483 / 0724 867 061
Braşov brasov@aeroclubulromaniei.ro 0726 356 239 / 0744 686 475 (pentru paraşutism)
Bucureşti bucuresti@aeroclubulromaniei.ro 0732 015 037 
Caransebeş caransebes@aeroclubulromaniei.ro 0726 678 450
Craiova craiova@aeroclubulromaniei.ro 0747 121 558 /  0765 119 139
Cluj cluj@aeroclubulromaniei.ro 0725 898 519 / 0726 678 538
Deva deva@aeroclubulromaniei.ro 0726 678 540 / 0744 646 542
Iaşi iasi@aeroclubulromaniei.ro 0726 678 541 / 0748 800 611
Oradea oradea@aeroclubulromaniei.ro 0726 678 542
Tîrgu Mureş mures@aeroclubulromaniei.ro 0727 103 508 / 0744 159 243
Piteşti pitesti@aeroclubulromaniei.ro 0721 985 247 / 0721 676 519 / 0755 202 485
Ploieşti ploiesti@aeroclubulromaniai.ro 0720 179 603 / 0724 030 624 / 0723 487 849
Satu Mare baiamare@aeroclubulromaniei.ro 0726 678 453 / 0724 867 061
Sibiu sibiu@aeroclubulromaniei.ro 0726 678 326
Suceava suceava@aeroclubulromaniei.ro 0726 678 328 / 0741 055 763
 

 


10 Ianuarie 2019

Comunicat de presă referitor la cursurile organizate de Aeroclubul României în anul 2019

De Director Zbor | In Comunicate de Presa

COMUNICAT DE PRESĂ Referitor la cursurile organizate de Aeroclubul României în anul 2019   Ca în fiecare an, #...

10 Ianuarie 2019

Date de contact pentru informaţii referitoare la cursuri

De Director Zbor | In Comunicate de Presa

AEROCLUB ADRESA E-MAIL NR.TELEFON Arad arad@aeroclubulromaniei.ro ...


Ultimele Articole